De zon de zee en de sterren

18,99

Voor liefhebbers van Grote Panda & Kleine Draak, Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt en De jongen, de mol, de vos en het paard.

Dit boek is een ‘dankjewel’, een ‘je kunt het’ of een ‘ik denk aan je’.

De zon, de zee en de sterren is een prachtig fullcolour geïllustreerd boek, dat oude wijsheden combineert met prachtige en tot nadenken stemmende illustraties. Door middel van gedichten en inspirerende citaten van over de hele wereld, vertelt illustrator Iulia Bochis het verhaal van persoonlijke groei, genezing en liefde, gebaseerd op de woorden van filosofen, romanschrijvers en dichters. Laat je door de seizoenen meevoeren door de prachtige illustraties.

1 op voorraad

Artikelnummer: 9789464041941 Categorieën: ,

Beschrijving

Parkuitgevers